wtorek, 18 lutego 2014

Inwestuj w sztukę - to się zawsze opłaca!


Wielu z nas coraz częściej zastanawia się nad znalezieniem najlepszego sposobu zainwestowania swoich zasobów finansowych. Inwestycja w dzieła sztuki to od dawna, jeden z najlepszych sposobów lokaty kapitału. Właściwy wybór dzieła i artysty jest drogą do sukcesu wielu koneserów i znawców sztuki.Prace znajdujące się w ofercie naszej galerii są pod wieloma względami wyjątkowe. Wszystkie prezentowane u nas dzieła zostały stworzone przez znakomitych artystów, wielokrotnie już docenionych na rynku sztuki i kultury. Różnorodności dzieł umożliwia znalezienie w naszej ofercie prac, które zadowolą gusta wyrafinowanych koneserów i znawców dobrej sztuki.Każdy kto pragnie posiadać wyjątkowe dzieło będące niewątpliwie doskonalą inwestycją, na pewno znajdzie w naszej ofercie produkt zaspokajający jego gusta i upodobania. Posiadamy bowiem szeroką gamę wyjątkowych dzieł zarówno z kategorii malarstwa, grafiki, rysunku czy fotografii. Poza pracami współczesnych młodych artystów, udostępniamy także dzieła znakomitych twórców uznanych na rynku sztuki zarówno w kraju jak i na świecie. Przykładem tego niech będzie dzieło zatytułowane "Pastiche holenderski 1" którego autorem jest nieżyjący już Peter van der Goss - nasz rodzimy artysta Piotr Goss. Praca ta została udostępniona galerii BE-ART exclusive z prywatnej kolekcji.Galeria Be-Art exclusive, posiada wyłączność na prezentowane prace i gwarantuje ich unikatowość. Każda praca jest zaopatrzona w Certyfikat autentyczności i własnoręcznie podpisana przez artystę. Różnorodne style malarskie, kształty i formy, pozwalają na udekorowanie wnętrza w taki sposób aby stało się ono swoistą perełką wśród współczesnych wnętrz.Be-Art exclusive współpracuje z pracownią projektową ARKADA –Lidia Bąk, gdzie wszyscy zainteresowani mogą zamówić projekt aranżacji wnętrza lub uzyskać pomoc w doborze i skompletowaniu własnej kolekcji dzieł.

Konsultacje i porady dotyczące doboru dzieł sztuki do określonego wnętrza, zamówione poprzez stronę Be-Art exclusive, zyskują priorytet pod względem terminu realizacji jak również rabat cenowy (w wysokości 20% netto).Zapraszamy do kontaktu i współpracy.

BE-ART exclusive.


http://www.be-art.pl/wydarzenia/175-inwestuj-w-sztuke-to-sie-zawsze-op%C5%82aca

9 komentarzy:

 1. Na pewno jest to jedna z ciekawszych form inwestycji. Warto się tym zainteresować :)

  OdpowiedzUsuń
 2. mój tata inwestuje w książki inwestycyjne i powiem wam, że bardzo ciekawa jestem czy rzeczywiście coś to mu da. mam od niego dwie książki każda po 700 zł i podobno mają mieć większą wartość w przyszłości. ale co potem z nimi zrobić? jak znaleźć na to kupca tego już niestety nie wiem hehe :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Sztuka to zbyt odległy mi temat, a jak już inwestować to w coś na czym się chociaż trochę znasz, zawsze łatwiej będzie przyswoić nowe informacje na takie tematy. Mnie teraz interesują z kolei inwestycje w złoto, podobno są bardzo bezpieczne, jednak wymagają jak w sumie w większości przypadków sporej cierpliwości

  OdpowiedzUsuń
 4. A co powiesz na fundusze zamknięte, które oferowane są tutaj https://viennalife.pl/strefa-inwestowania/platforma-funduszy/fundusze-inwestycyjne-zamkniete szukam jakiś informacji na ich temat, ponieważ chętnie poznam wszystkie możliwości oraz to, co oferują. Wydaje mi się, że w taki sposób warto jak najbardziej inwestować, jeśli komuś bardzo na tym zależy.

  OdpowiedzUsuń
 5. Sztuka to z pewnością jeden z przyszłościowych rynków. Społeczeństwo coraz bardziej się bogaci, a konkurencja wydaje się być niższa niż jeszcze kilkanaście lat temu. Niedługo będzie co bardzo dobra nisza.

  OdpowiedzUsuń
 6. Każda inwestycja może wiązać się z ryzykiem, choć w dzieła sztuki są naprawdę wyjątkowe, bo i cieszą oko :)
  Warto takie zastanowić się nad ubezpieczeniem http://kompleksowaochrona.pl/, bo to nie tylko OC, AC czy zdrowotne ale również w dzieła sztuki.

  OdpowiedzUsuń
 7. Fajne pomysł ale przyda się inwestor bo nie każdy ma kasę na start. Można tutaj takiego ogarnąć http://www.strategiedlabiznesu.pl/rozwiazania-dla-twojej-firmy/pozyskaj-inwestora/ Jak ktoś nie ma kasy na start to może być dobry pomysł. Albo na rozwój biznesu który już istnieje

  OdpowiedzUsuń
 8. Inwestycje to dość poważny temat, więc powinniście się doskonale nad tym zastanowić. Ja teraz zagłębiam się w temat kupna gotowej spółki i jest to możliwe, jeśli znamy wszystkie procesy. A możecie o nich przeczytać na stronie http://compatto.pl/jak-wyglada-kupno-gotowej-spolki/

  OdpowiedzUsuń
 9. super wpis, chętnie poczytam więcej :)

  OdpowiedzUsuń