poniedziałek, 19 stycznia 2015

„SIŁA KOBIECOŚCI – KURS NA SUKCES 2015 ROKU”

„SIŁA KOBIECOŚCI – KURS NA SUKCES 2015 ROKU” – nabierz energii do działania i wejdź pewnym krokiem w wyzwania 2015 roku! Spotkaj się w jednym miejscu z „Kobietami Sukcesu” wszystkich edycji „MARKA JEST KOBIETĄ” (Iloną Adamską - redaktor naczelną Law Business Quality, Grażyną Paturalską, Agnieszką Zając, Gabrielą Antczak), poznaj osobiście kobiety biorące udział w niezwykłym raporcie „SIŁA KOBIECOŚCI 2014/2015” w którym wypowiada się blisko 50 przedsiębiorczych kobiet!
Inspiracje, wyjątkowe rozmowy i zmysłowe niespodzianki gwarantowane! Ale to nie koniec atrakcji wieczoru – największą i najważniejszą niespodziankę dla wszyskich uczestników na cały 2015 rok organizatorzy przygotowali na zakończenie wieczoru "Marka jest kobietą" - dlatego z tą większą przyjemnością zapraszamy wszystkie przedsiębiorcze kobiety - nie tylko z Trójmiasta i Pomorza - do udziału w najbliższym spotkaniu! 
Na wyjątkowy wieczór „Siła kobiecości – kurs na sukces 2015 roku”, serdecznie zaprasza i poprowadzi Jarosław Waśkiewicz, red naczelny Biznesnafali.pl

Hotel Nadmorski, Gdynia
20 stycznia 2015 roku (wtorek) godzina 18:00
Inwestycja w siebie // Zapisy i uczestnictwo:
50 PLN przed spotkaniem / redakcja@biznesnafali.pl

Dotychczasowi goście specjalni "Marka jest kobietą"
Ilona Adamska „Ambasadorka Przedsiębiorczości Kobiet”, laureatka konkursu „Kobiecy Biznes 2014 red naczelna IMPERIUM KOBIET  Law Business Quality i Egypt Exclusive
Agnieszka Zając „Kobieta Sukcesu 2014 woj. pomorskiego
Gabriela Antczak „Osobowość Roku”, „Dyrektor Marketingu Roku”
Grażyna Paturalska - wybrana do grona 50 Najbardziej Wpływowych Polek rankingu Home & Market, autorka „Najbardziej Oryginalnego Biznesu Kobiecego” wg World Association of Women Enterpreneurs oraz nagrody głównej „The Excellent Women Enterpreneurs” przyznaną przez Organizację Narodów Zjednoczonych ONZ
Katarzyna Bujakiewiczaktorka, kobieta–marka, bezpośrednio kojarzona z Poznaniem. Na co dzień gra w Teatrze Polskim w Poznaniu. Znana z ról w filmach Kochaj i rób co chcesz, Stara Baśń, Rh+ i seriali Na dobre i na złe, Magda M. oraz Lekarze. Aktorka angażuje się w projekty społeczne m.in. w Fundację Drużyny Szpiku, Była ambasadorem Poznania na Euro 2012 i wspiera Fundację Patria oraz Fundację AST.
* * * * * * * * * * *
"MARKA JEST KOBIETĄ" - rozmowy o marce osobistej w życiu i w biznesie to spotkania z najlepszymi praktykami zarządzania, psychologii biznesu, a przede wszystkim wspaniałymi, wartościowymi ludźmi – kobietami godnymi naśladowania, które na co dzień inspirują innych – uzasadnia Jarosław Waśkiewicz, który z najwyższą starannością dobiera swoich rozmówców.

Kolejnym atutem tego typu spotkań jest WYJĄTKOWA, PEŁNA PASJI ATMOSFERA oraz interakcja z uczestnikami, którą od początku wprowadzają prowadzący, z lekkością przekazując merytoryczną wartość wystąpienia, w przyjaznej atmosferze cocktailowego spotkania.

Każdemu wydarzeniu towarzyszą WYJĄTKOWI PARTNERZY i sponsorzy wieczoru – znane i lubiane marki, które fundują równie wyjątkowe niespodzianki dla uczestników „Marka jest kobietą”, w loterii wizytówkowej.Brak komentarzy:

Prześlij komentarz