piątek, 6 lutego 2015

Wenusjanki – ekskuluzywne konferencje dla kobiet

W jaki sposób rozwijać firmę, aby chciały współtworzyć ją inne osoby? Jak wygląda rynek franczyzy w Polsce? Jak pracując, budując swoje życie zawodowe nie zaniedbać życia prywatnego i marzeń o podróżach?
To tematy przewodnie najbliższej konferencji pt. Wenusjanki w Krakowie, która odbędzie się już 11 lutego w Hotelu Miodosytnia. Spotkanie na stałe wpisało się w krajobraz lokalnych wydarzeń i cieszy się ogromnym zainteresowaniem pań. Inspirujący goście, ciekawe rozmowy, to tylko kropla w morzu korzyści jakie otrzymują Panie uczestniczące w wydarzeniu.
Jako pierwszy wystąpi Marcin Wesołowski, na co dzień realizujący się na etacie, prywatnie miłośnik podróży i bloger www.wojazer.co. Swoim blogiem stara się pokazać, że także ludzie prowadzący w miarę normalne, etatowe życie, mogą podróżować sporo, widzieć i wiedzieć dużo, obserwować dogłębnie i pisać o tym ciekawie, ale przede wszystkim inspirująco, w taki sposób, aby kolejni przekonali się do tej idei i ruszyli przed siebie. Choćby raz w roku. Choćby na dzień.  Rozmowa jest adresowana szczególnie do tych z osób, które stale znajdują wymówki dlaczego nie mają czasu czy środków finansowych na podróżowanie.
Drugim gościem będzie Zofia Drohomirecka – założycielka sieci kawiarni „Pożegnanie z Afryką”. Swoją miłość do kawy i podróżowania przełożyła na biznes. Prowadzenie firmy w takiej branży nie jest łatwe, a o własnej kawiarni na pewno wiele z nas marzyło. O blaskach i cieniach oraz jakich błędów uniknąć dowiemy się podczas spotkania. To cenne wskazówki, o których nie przeczytamy normalnie w gazetach.
Jako ostatni wystąpi Piotr Wilam – powszechnie określany jako pionier polskiego internetu. Współtworzył Wydawnictwa Pascal, zarządzał Onetem, teraz inwestuje w Innovation Nest. To osoba, która może wiele opowiedzieć o biznesie. Spotkanie będzie poświęcone przede wszystkim zasadom tworzenia wartościowej firmy, tak pod kątem finansowym jak i inwestycyjnym.
Dodatkowo na wszystkie uczestniczki czekać będzie niespodzianka. Marta Dudek wykona chętnym Paniom manicure, a Anna Zatorska zrobi makijaż. Będą też sesje zdjęciowe oraz wiele innych atrakcji zorganizowanych specjalnie dla przybyłych pań. Nie zabraknie także zabaw networkingowych, tak bardzo lubianych przez uczestniczki wydarzenia.
Osoby chcące wziąć udział w konferencji prosimy o rejestrację. Cena za udział wynosi 50 zł i uprawnia do wejścia dwie osoby.
Więcej na temat konferencji znajdziecie na stronie: www.wenusjanki.com.pl i na profilu na Facebooku https://www.facebook.com/Wenusjanki.
Organizatorem wydarzenia jest firma Com Creation zajmująca się komunikacją adresowaną do kobiet.
Partnerami spotkania są: Hotel Miodosytnia, Serenite – mobilna kosmetyczka, Charakteryzatorska – wizażystka, Kinga Pienińska, Princessa, Winoman, Lamborghini, Cookie with love, Skowronski – workshop, Jatomi Pure, Mary Key, Instytut Shintai Day Spa, Dr Nona, Teatr KTO.

1 komentarz:

  1. Bardzo ciekawe opracowanie. Akurat zajmuje się tym tematem przy okazji mojego badania.

    OdpowiedzUsuń