środa, 3 września 2014

4ALLWOMEN - SERWIS DLA KAŻDEJ Z NAS!


- Mądre kobiety nie pragną niemożliwego, ale postępują tak aby jednak było im wygodnie. W końcu życie mamy jedno! Wywiad z Bogumiłą Andrzejewską - właścicielką Ogólnopolskiej Platformy 4allwomen.pl.

Z myślą o jakich kobietach powstał serwis 4allwomen.pl
- Serwis 4allwomen.pl powstał z myślą o każdej z nas. Każda kobieta jest wyjątkowa, zna swoje potrzeby lub cały czas poszukuje. Dlatego jesteśmy! W jednym miejscu spotykają się wszystkie firmy oferujące usługi dla kobiet i z myślą o nich oraz to, co najważniejsze - informacje o szkoleniach, warsztatach, konferencjach, wydarzeniach. W dzisiejszych czasach tak wiele się dzieje, więc dlaczego by nie mieć miejsca, w którym to wszystko możemy znaleźć? Jesteśmy po to, aby kobiety mogły być Zdrowe & Spełnione & Aktywne & Piękne. Stajemy się "słupem ogłoszeniowym" informującym o wszystkich wydarzeniach w kraju. Wspólnie z firmami tworzymy miejsce, w którym bez problemu każda kobieta znajdzie coś dla siebie: od warsztatu z robótek ręcznych, po pełne wartościowej wiedzy szkolenia, czy konferencje. Jedno jest pewne - pragniemy dotrzeć do wszystkich Polek, 4allwomen - dla wszystkich kobiet!

Margaret Thatcher powiedziała: Jestem wyjątkowo cierpliwa, pod jednym wszelako warunkiem, że w końcu wyjdzie na moje. Czy kobiety stanowią wymagającą grupę klientów? 
- Na pewno! Kobiety mają silną osobowość, silny charakter i raczej robimy tak, jak chcemy i to, co chcemy. Oczywiście czasy nam to zdecydowanie ułatwiły, sama pamiętam, jak (kiedy byłam młoda) cieszyłam się ze skakanki, czy hula-hop. Nie miałyśmy zbyt dużego wyboru, ale... zawsze wychodziło na moje - ukochani rodzice nie mogli nigdy odmówić swojej córci. I... do dziś potrafię to wykorzystać. Oczywiście mądre kobiety nie pragną niemożliwego, ale postępują tak, aby jednak było im wygodnie, w końcu życie mamy jedno i warto je spędzić tak, aby na starość móc usiąść w fotelu i wspominając każdy dzień naszego życia mieć ogromny uśmiech na twarzy. A co do cierpliwości - naturalnie trzeba być cierpliwym, ale też dążyć do tego czego pragniemy, nikt za nas tego nie zrobi. A jeśli już nam się to uda osiągnąć, tak czy inaczej wyjdzie na nasze. Uczucie satysfakcji - bezcenne.

Serwis skierowany jest również do firm oferujących usługi dla kobiet. Jakiego typu usługi można u Państwa zareklamować? 

- Odpowiedź KAŻDE nie zadowoli naszych czytelniczek. Choć tak jest, postaram się to sprecyzować - szkolenia, warsztaty, rozwój osobisty, SPA, kosmetologię, fryzjerstwo, zdrowy styl życia, fitness, dietetykę, organizację imprez, doradztwo finansowe, rękodzieło artystyczne, wyjątkowe hotele, produkty dla domu, dla malucha, dla przyszłej mamy, lekarzy, przewodników turystycznych, fotografów, projektantów... Mogę wymieniać w nieskończoność, bo tyle usług mamy do dyspozycji i pragniemy, aby wszystko właśnie było w jednym miejscu. Mamy jedenaście głównych kategorii i w każdej z nich kilka, kilkanaście, kilkadziesiąt podkategorii. Jest w czym wybierać, a jeśli zgłasza się do nas klient z czymś wyjątkowym, tworzymy miejsce dla niego. To nie problem!

Czy wzrastająca popularność internetowych kampanii marketingowych świadczy o ich dużej skuteczności?
- Kampanie są skuteczne na pewno, sama organizuję tego typu kampanie, ale trzeba pamiętać, że strategia oraz projekt działań operacyjnych (dosłownie!) to właściwie połowa sukcesu. Niestety tradycyjna reklama już nie wystarczy. Żyjemy przecież w świecie Internetu, więc jak mogłoby być inaczej. Tu znów istnieje tyle możliwości, że nie sposób wymienić wszystkiego. Temat nie jest mi obcy i już czternaście miesięcy doświadczenia w tym temacie zrobiło swoje - moja wiedza jest ogromna, ale i tak nie na tyle, aby nie korzystać z wiedzy i porad specjalistów. Jestem za kampaniami marketingowymi, które pozwalają budować naszą markę, jednak nie tak łatwo wybrać najlepszą i osiągnąć zamierzony cel.

Portal oferuje kompleksowe wsparcie przy organizacji kampanii reklamowych. Jak szeroki jest wachlarz oferowanych przez Państwa usług? 

- Szeroki - od promocji na stronach internetowych, portalach internetowych, portalach społecznościowych, czy w magazynach i czasopismach oraz promocji klienta i jego usług lokalnie, na spotkaniach, konferencjach kończąc. Wszystko zależy od oczekiwań klientów - my dostosujemy ofertę dla nich. Już niebawem ruszą pakiety z możliwością wyboru opcji idealnej dla każdego naszego klienta. Podstawą naszej firmy jest współpraca z fantastycznymi ludźmi i ich bardzo dobrze działającymi firmami PR czy też agencjami reklamowymi. Nasza ogólnopolska platforma prężnie działa i razem z nami rozwijają się nasi klienci !

Platforma 4allwomen.pl wciąż się rozwija, dostarczając wielu kreatywnych rozwiązań kobietom z całej Polski. Jakie niespodzianki czekają jej fanki? 
- Platforma rozwija się bardzo prężnie, to prawda - współpracujemy już w tej chwili z wieloma firmami praktycznie w każdym mieście wojewódzkim, mając dostęp do wszystkiego - coachów, specjalistów, miejsc, lokalnych firm wspierających nas przy organizacji wydarzeń, spotkań... Jesteśmy patronem medialnym wielu wspaniałych wydarzeń w całym kraju, wspieramy organizacje, fundacje, tworzymy nowe projekty dla kobiet, dla klientów. Już jesienią rusza Klub Kobiecych Kontaktów. Po to, aby zrzeszyć wszystkie kobiety poszukujące nie tylko kontaktów biznesowych, ale i dobrej opiekunki, dobrej krawcowej, lokalnie, a może i na drugim końcu Polski. Czasami nie mamy pojęcia o tym, że kobieta mieszkająca dwie ulice od nas oferuje coś, czego właśnie poszukujemy. Warto mieć miejsce, gdzie można zajrzeć i poszukać tego, co właśnie nas interesuje. Dodatkowo, współpracując z naprawdę ogromną ilością wspaniałych kobiet, codziennie rodzą się nowe pomysły na wspólne projekty. Doba ma zdecydowanie za mało godzin, ale każda jej minuta wykorzystana jest maksymalnie i z ogromną przyjemnością, bo znów zrodziło się coś nowego, pięknego, fajnego, potrzebnego. Uruchamiając platformę niespełna rok temu nie mogłam się doczekać jej rozwoju i ciągle wydawało mi się, że jeszcze nic nie udało się nam osiągnąć, ale teraz już po niespełna roku widzę, ile udało nam się zrobić, ile cudownych ludzi poznałyśmy, ile jeszcze powstanie i co będzie się jeszcze działo... Ach, energia mnie na samą myśl rozpiera, bo dzieje się bardzo dużo i intensywnie, a to dopiero początek Ogólnopolskiej Platformy 4allwomen.pl - dla wszystkich kobiet!

Zapraszamy zatem na www.4allwomen.pl

Rozmawiała: Dagmara Nawratek / I.D.MEDIA 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz