piątek, 5 września 2014

ARTYSTA GALERII BE-ART exclusive na premierze nowej marki Ligier

Od ponad roku internetowa galeria sztuki BE-ART exclusive na stałe zagościła w kalendarzu imprez i prestiżowych wydarzeń organizowanych przez agencję wydawniczo-promocyjną I.D.MEDIA. Nie zabranie nas również na ekskluzywnym wydarzeniu - premierze nowej marki samochodowej - LIGIER.
Oficjalna premiera samochodu z udziałem gości z całej Europy, prezesów największych spółek giełdowych, ludzi sztuki i biznesu, gwiazd i mediów odbędzie się 16 września w restauracji Krasnodwór na warszawskim Bemowie.


Lidia Bąk właścicielka galerii BE-ART exclsusive.

Galeria BE-ART exclusive zaprezentuje kilka prac – artysty pochodzącego i tworzącego na Litwie, którego prace znajdują się w kolekcjach muzealnych oraz u prywatnych kolekcjonerów sztuki w wielu krajach na świecie. Gintautas Vaicys - urodzony w Kownie, absolwent wydziału malarstwa na Akademii Sztuk Pięknych w Wilnie. Uczestnik kilkudziesięciu wystaw indywidualnych i zbiorowych m.in. na Litwie, w Estonii, Finlandii, Polsce, Niemczech, Szwajcarii, Francji, Portugalii i Japonii. Malarz i fotograf, organizator wystaw i plenerów malarskich, nauczyciel sztuki. Uczestnik Biennale Sztuki w Wenecji. Prezes Litewskiego Związku Artystów Plastyków (Oddział w Kownie).

Gintautas Vaicys

"… interesują mnie kontrasty strukturalne i ruch oraz  ich wzajemne relacje. Struktura jako myśl i logika, ruch jako uczucia i emocje. Zwykle robię cały cykl prac malarskich lub fotograficznych poświęconych tematowi, który w danym czasie porusza mnie i inspiruje …"
Prace tego artysty do nabycia w galerii BE-ART exclusive na:
oraz informacje o artyście na:


Sponsorami wydarzenia są m.in. PZU i BNP PARIBAS. Udział w imprezie potwierdził sam twórca samochodu Guy Ligier - były kierowca Formuły 1.

W trakcie eventu wystąpi młoda gwiazda, finalistka THE VOICE OF POLAND Dorota Osińska a także gwiazda burleski - Jucy Jane.

    
 Zapraszamy - BE-ART exclusive


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz