sobota, 11 października 2014

AKADEMIA LAW BUSINESS QUALITY - ZAREZERWUJ BILET!

WYJĄTKOWA PROPOZYCJA DLA KOBIET Z CAŁEJ POLSKI

Drogie Czytelniczki,

Zapraszamy Was na wyjątkowe spotkanie w ramach naszego nowego projektu - AKADEMII LAW BUSINESS QUALITY. Są to niezwykłe warsztaty połączone z zabiegami w Spa w 4 gwiazdkowym hotelu Mercure Racławice Dosłońce Conference & Spa pod Krakowem.

3 dni zabawy, relaksu, coachingu, szkoleń i spotkań z gwiazdami.

Wśród gości m.in. Ryszard Rembiszewski, który opowie o tym, jak budować swoją markę. Zdradzi tajniki profesjonalnych wystąpień publicznych. Dominika Tajner Wiśniewska zajmie się coachingiem w małych grupach, natomiast psycholog Anna Maria Zubowicz wygłosi prelekcję dotyczącą samoakceptacji, działania podświadomości oraz o tym, jak same potrafimy blokować się schematami.

Nie chcemy na razie zdradzać szczegółów. Pozwólcie, że pozostawimy więcej informacji na później. 

Zabieramy grupę 30 pań i zapewniamy doskonałą atmosferę, uroczystą kolację z lampką wybornego wina, relaks w prestiżowym SPA, okrzykniętym jednym z najlepszych w Małopolsce.

To super okazja do zawarcia nowych kontaktów biznesowych. Poznania ciekawych osób z całej Polski. Możliwość odprężenia duszy i ciała.

Jedzie z nami TELEWIZJA MAŁOPOLSKIE.TV, która przygotowuje wyjątkowy materiał. Będą fotograficy, którzy zapewnią niezapomnianą oprawę i pamiątkę dla każdej z Was. 

Koszt warsztatów - 300zł.

W cenie zagwarantowane są 2 noclegi ze śniadaniem w ekskluzywnym hotelu, zabiegi w eleganckim SPA, uroczysta kolacja, 2 dniowe warsztaty i niezapomniany materiał fotograficzny, który każda z Pań dostanie od nas na pamiątkę.

TERMIN: 21-23.11.2014

Jeśli chcecie miło spędzić czas z fajną grupą kobiet i gwiazd (dwa nazwiska aktorek, które jadą z nami zostają na razie owiane tajemnicą) - zapisujcie się śmiało!

Liczba miejsc ograniczona.

Zapisy pod adresem info@idmedia.pl


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz