piątek, 31 października 2014

Marka jest kobietą w Poznaniu

„Marka jest kobietą” – cykliczne spotkania biznesowe o marce w życiu i biznesie, prowadzone w formule motywacyjno-inspirujących wystąpień dla przedsiębiorczych kobiet, rozrastają się na ogólnopolską skalę. Najpierw Trójmiasto, teraz Poznań, wkrótce Warszawa i Kraków. Pomysłodawcą i prowadzącym jest Jarosław Waśkiewicz, redaktor naczelny portalu biznesnafali.pl.

Rozmowy o marce to spotkania z najlepszymi praktykami biznesu, zarządzania, a przede wszystkim wspaniałymi, wartościowymi ludźmi – kobietami godnymi naśladowania, które na co dzień inspirują innych – uzasadnia Jarosław Waśkiewicz, który z najwyższą starannością dobiera swoich rozmówców.
Kolejnym atutem tego typu spotkań jest wyjątkowa, pełna pasji atmosfera oraz interakcja z uczestnikami, którą od początku wprowadzają prowadzący, z lekkością przekazując merytoryczną wartość wystąpienia, w przyjaznej atmosferze cocktailowego spotkania. Każdemu wydarzeniu towarzyszą wyjątkowi partnerzy i sponsorzy wieczoru – znane i lubiane marki, którzy fundują równie wyjątkowe niespodzianki dla uczestników „Marka jest kobietą”, w loterii wizytówkowej.
Kobiety potrzebują wzajemnej energii i motywacji do działania, cudownie dzielą się inspiracjami, a dzięki właśnie takim spotkaniom – nawiązują się zarówno kontakty biznesowe, jak i przyjaźnie. O sukcesie naszej formuły świadczą kolejne wypowiedzi uczestniczek, kobiet biznesu, których nie tylko przybywa ze spotkania na spotkanie, ale i pojawia się stałe grono sympatyków i są to kobiety z całej Polski. Już po pierwszej edycji dostaliśmy zapytania i zaproszenia z Warszawy, Krakowa, Poznania. Po kilku edycjach trójmiejskich, postanowiliśmy więc wyjść w Polskę i tak też się stało. – dodaje Jarosław Waśkiewicz.
Najbliższym gościem „Marka jest kobietą” 13 listopada w Poznaniu – będzie Gabriela Antczak (na zdjęciu) – „Osobowość Roku”, laureatka plebiscytu „Sukces Roku”, „Dyrektor Marketingu Roku”, jurorka konkursu „Idea Awards”, „Golden Arrow”, autorka poradnika “Mali mogą więcej!” (TOP 10 Empiku w kategorii „zarządzanie”), będącego efektem doświadczeń z pracy w charakterze doradcy w sektorze MŚP. Prywatnie – mama 5-cio letniego Andrzejka.
Dodatkowo – gościem specjalnym wieczoru, uczestniczką debaty „Marka jest kobietą”, będzie Katarzyna Bujakiewicz, aktorka, kobieta–marka, bezpośrednio kojarzona z Poznaniem. Na co dzień gra w Teatrze Polskim w Poznaniu. Znana z ról w filmach Kochaj i rób co chcesz, Stara Baśń, Rh+ i seriali Na dobre i na złe, Magda M. oraz Lekarze. Aktorka angażuje się w projekty społeczne m.in. w Fundację Drużyny Szpiku, Była ambasadorem Poznania na Euro 2012 i wspiera Fundację Patria oraz Fundację AST.
Spotkanie odbędzie się na „Polu Piknikowym” znanym poznaniakom z pięknego położenia nad Jeziorem Maltańskim. 13 listopada, godzina 18:00 Pole Piknikowe Malta wejście od ul. Abpa A. Baraniaka przy Kopcu Wyzwolenia.
Wejście: 50 PLN. Płatność przed spotkaniem.
Zgłoszenia i zapytania kierujemy na redakcja@biznesnafali.pl z dopiskiem „Marka jest kobietą”.
Zapraszamy!
Patronat medialny - LAW BUSINESS QUALITY.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz