poniedziałek, 1 grudnia 2014

Akademia Law Business Quality na Mazurach

Za nami kolejne spotkanie w ramach Akademii Law Business Quality. 15 wyjątkowych kobiet spotkało się w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Morągu, by porozmawiać o sukcesie w biznesie. By zmienić swoje nastawienie do życia, pracy, a także by stworzyć swój własny biznesowy wizerunek.
Ilona Adamska – na co dzień wydawca i redaktor naczelna magazynu Law Business Quality zdradziła tajemnice i sposoby osiągnięcia sukcesu w biznesie. Agnieszka Świst-Kamińska – style coach, właścicielka Szkoły Męskiego Stylu opowiedziała o tajnikach skutecznej autoprezentacji. Uczestniczki mogły się dowiedzieć, jak manipulować strojem oraz jak właściwie kreować biznesowy wizerunek.
Jak spotkanie oceniają uczestniczki?
- Spotkanie z cyklu Akademii Law Business Quality było dla mnie szkoleniem z biznesu, szkoleniem z autopromocji, a przede wszystkim szkoleniem z życia. Dzięki Pani Ilonie zrozumiałam, że w dążeniu do osiągnięcia celu niezbędna jest wytrwałość i determinacja. Dzięki Pani Agnieszce wiem, że świadome tworzenie wizerunku przyczynia się do osiągnięcia sukcesu oraz ułatwia nawiązywanie nowych kontaktów, istotnych podczas realizacji postawionych celów. Połączenie takich elementów jak optymistyczne myślenie, odpowiedni wygląd zewnętrzny oraz właściwa mowa ciała gwarantuje zwycięstwo. Dziękuję za przekazaną wiedzę i możliwość zdobycia nowych doświadczeń.
Joanna Farulewska
- Wspaniałe spotkanie pełne emocji, ale i refleksji nad sobą: gdzie jestem, a gdzie chcę być za pół roku? Co chcę osiągnąć? Jakie są moje marzenia? Po sobotnim spotkaniu wiem już co należy robić: uświadom sobie, co chcesz robić za pół roku. Potem wyznacz cel, dobrze zaplanuj działanie własne i zespołowe, wizualizuj swój cel – skup się na nim aż do bólu, pamiętając o tym, że to, na czym się skupiasz, pragniesz – będzie ci dane. Pamiętaj jednak, abyś był cierpliwy, pokorny, wytrwały i zdyscyplinowany w pracy nad osiągnięciem celu. Przygotuj się też na małe potknięcia i „dobre” rady, krytykę otoczenia, ale nie odpuszczaj! Zwróć uwagę na własny wizerunek, aby przyciągać do siebie (i twojego biznesu) właściwych ludzi. Słuchaj otoczenia, poznaj jego potrzeby i działaj! Pracuj nad sobą, czytaj odpowiednią literaturę i ucz się. Ciesz się tym, co robisz i z uśmiechem proponuj współpracę, swoje „usługi”. Nie oczekuj, że wszystko przyjdzie gładko, ale uwierz w siebie i w swój cel. Pamiętaj: odważ się marzyć, odważ działać i żyć dla siebie! Pamiętaj – marzenia się spełniają!
Anna Smoczyńska
Organizatorami wydarzenia byli: Miejska Biblioteka Publiczna w Morągu, Portal Media Info Group oraz magazyn Law Business Quality.
Partnerzy i sponsorzy spotkania: AXAMI, Fuerza, Venus, Avon, Biuro Regionalne Oriflame w Morągu, Wytwórnia Universal Music, Mirosława Mała – sołtys Żabiego Rogu, radna Rady Miejskiej w Morągu oraz KACZKAN Zakład Produkcji Drzewnej.
fot.  mediagroupinfo.pl


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz