sobota, 27 grudnia 2014

Wieczór Słowiański i spektakularny sukces

Krakowski „Wieczór Słowiański” zakończył się spektakularnym sukcesem! Ponad 300 gości wzięło udział w polsko-rosyjsko-ukraińskim przedsięwzięciu, jakie odbyło się w ubiegły czwartek w przytulnych progach krakowskiego Park In by Radisson.
Dynamiczny występ aktorki Magdaleny Kozińskiej, fantastyczny koncert grupy SAMOKHIN BAND, prelekcja podróżnika Wawrzyńca Kuca (KISS OF ARCTIC), wystawa ikon, 200kg tort w formie tradycyjnego wianka, bogaty szwedzki stół słowiańskich przysmaków oraz licytacja charytatywna dla podopiecznych krakowskiego Domu Seniora na Grzegórzkach – to tylko niektóre z atrakcji wieczoru.
– To było niesamowite spotkanie ponad podziałami z niesamowitymi ludźmi w niesamowitym miejscu z przepięknym widokiem na Wawel – mówi Dawid Łasut, krakowski społecznik i organizator wydarzenia. – Pozytywne zaskoczenie zebranej publiczności, szczęście dzieciaków nagrodzonych w konkursie plastycznym czy wspólne, brawurowe wykonanie ukraińskiej pieśni „Ти ж мене підманула” – to wszystko na długo pozostanie w naszych sercach i pamięci. – dodaje.
Kolejne projekty społeczne Dawida Łasuta już niebawem.
Serdecznie zapraszamy do śledzenia profilu www.facebook.com/EfektywnyRosyjski
Magazyn Law Business Quality objął patronat medialny nad wydarzeniem.Brak komentarzy:

Prześlij komentarz