wtorek, 24 marca 2015

Akademia Law Business Quality na Pomorzu

Kolejna Akademia LBQ tym razem odbędzie się na Pomorzu w dniach od 10 do 12 kwietnia 2015r.  Wydarzenie będzie miało miejsce w pięknym HOTELU & SPA WIENIAWA.Akademia Law Business Quality to wyjątkowe spotkania ze wspaniałymi kobietami. Warsztaty, szkolenia motywacyjne, rozmowy z coachami...

Wśród prelegentów kolejnej WEEKENDOWEJ AKADEMII LAW BUSINESS QUALITY pojawi się ANNA URBAŃSKA z wykładem pt. „Jak budować każdego dnia siebie, czyli najskuteczniejsze strategie ludzi rezultatów".

ANIA URBAŃSKA - trener, coach, nauczyciel akademicki, fanka neuro rozwoju. Pracuje z największymi firmami międzynarodowymi, takimi jak: Cargill, Citibank, DHL, Cegedim czy Deutsche Bank. Wiedzę zdobywa u takich Mentorów jak Anthony Robbins, Blair Singer, Brian Tracy, T.Harv Eker czy Marcus de Maria.
Od 16-tu lat zarządza swoją firmą edukacyjno-consultingową „CONCRET” i jest wiceprezesem zarządu, jednej z najprężniej rozwijających się szkół językowych Instytutu Colina Rose. Absolwentka 5-ciu kierunków studiów podyplomowych i wykładowca na wyższych uczelniach.
Jej pasją jest rozwój osobisty i odkrywanie potencjału ludzkiego. Przez jej programy szkoleniowe i coachingi, przeszło kilka tysięcy osób, którzy z powodzeniem realizują swoje cele i żyją pełni spełnienia i pasji. Jest jedyną w Polsce kobietą – Master Trenerem Structogramu®, rewolucyjnej metody rozwojowo-edukacyjnej, dzięki której ludzie prawdziwie poznają siebie i mogą być krok przed swoimi zachowaniami.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz