środa, 18 marca 2015

Ponad 200 gości na premierze książki Szczęście na wagę złota…

Premiera (68)

16 marca w prestiżowym hotelu Sofitel Victoria Wydawnictwo I.D.MEDIA obchodziło swoje 10. urodziny. Gala jubileuszowa połączona była z oficjalną premierą książki red. naczelnej Law Business Quality Ilony Adamskiej pt. „Szczęście na wagę złota, czyli jak osiągnąć sukces”, która jest akcją charytatywną na rzecz Fundacji SUKCES wspierającą samotne mamy.
Na hucznej imprezie pojawiło się ponad 200 osób, w tym przyjaciele wydawnictwa, dziennikarze, mamy i maluchy z Fundacji SUKCES, a także liczne grono znanych i lubianych gwiazd, m.in.:Omenaa Mensah, Mariola Bojarska-Ferenc, Paulina Holtz, Joanna Jabłczyńska, Anna Kalata, Andrzej Pągowski, Ryszard Rembiszewski, Ewa Kuklińska, Izabela Trojanowska, Bogdan Gajkowski, Roman Rogowiecki.

Premiera (21)
W trakcie gali wystąpili aktor Artur Gotz z zespołem, Agnieszka Chrzanowska z Piwnicy Pod Baranami oraz duet Piotr Kulbicki i Agata Świerczewska. Na gości czekał ogromny tort truskawkowy z cukierni ALE-TORT.PL, a także wykwintne przekąski przygotowane przez szefa kuchni hotelu Sofitel Warsaw Victoria.
Premiera (97)
Ten emocjonujący wieczór pełen był wzruszających momentów i łez szczęścia. Wydawca i autorka książki Ilona Adamska w trakcie gali przekazała trzy ogromne paczki z prezentami od licznych sponsorów, którzy ochoczo wsparli inicjatywę wydawnictwa I.D.MEDIA. Wśród rzeczy, które zostały przekazane do Domu Samotnej Matki – Ośrodka dla Ofiar Przemocy w Rodzinie „Dom” przy ul. Walecznych 59 w Warszawie (z którym współpracuje Fundacja SUKCES), znalazły się m.in. słodycze, kosmetyki, soki, bielizna, pieluchy, książki, a także drukarka ufundowana przez firmę FIX & PRINT o wartości ponad 1200 zł.
Premiera (178)
– Fundacja SUKCES współpracuje z Iloną Adamską już trzeci rok. W ciągu tego czasu mieliśmy okazję obserwować i uczestniczyć w procesie twórczym sukcesów małych i dużych agencji I.D. Media. Jestem bardzo szczęśliwa, że spotkałam na swojej drodze Ilonę, która zaraża swoim optymizmem i pomysłami wielu ludzi. Gorąco dziękuję za propozycję wsparcia Fundacji SUKCES publikacją, której dochód ze sprzedaży zostanie przekazany na projekt pomocy mamom samotnie wychowującym dzieci. Serdecznie dziękuję wszystkim osobom zaangażowanym w powstanie tej publikacji, sponsorom upominków dla maluchów, a przede wszystkim dziękuję za wyjątkowy wieczór, który na długo pozostanie w naszej pamięci – powiedziała po gali prezes Fundacji SUKCES Wita Bardecka-Meczew.
Premiera (69)
– Jestem ogromnie szczęśliwa z sukcesu, jakim okazała się urodzinowa gala naszego wydawnictwa. Sala pękała w szwach, znamienici goście dopisali. Pojawiło się sporo gwiazd. Dostarczyliśmy gościom niezapomnianych doznań zarówno artystycznych, jak i kulinarnych. Zebraliśmy mnóstwo prezentów dla podopiecznych Fundacji, a uśmiech maluchów po obdarowaniu słodyczami był dla mnie najcenniejszą nagrodą za trud włożony w przygotowanie tego całego wydarzenia – podsumowała event Ilona Adamska, właścicielka agencji I.D.MEDIA.
Premiera (43)
Imprezę poprowadził Ryszard Rembiszewski.
Premiera (75)
Książka już od czwartku pojawi się w sieci EMPIK, a już dziś można zamawiać ją nawww.multistore24.pl oraz w wersji e-booka na www.publio.pl
50% dochodu ze sprzedaży książki wesprze działania Fundacji SUKCES.
Premiera (104)
Sponsorami projektu są: WSM Polska,  ALLES, Goniec Sp. z o.o., Fundacja Drabina Rozwoju, Synappse.
DSC_3526
fot. Piotr Wroniewicz

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz