poniedziałek, 7 kwietnia 2014

GALERIA SZTUKI BE-ART EXCLUSIVE

EXCLUSIVE - to oferta dodatkowych usług wykonywanych na specjalne zamówienie

Artyści współpracujący z galerią BE-ART exclusive, oferują wykonanie specjalnych dodatkowych usług na rzecz naszych klientów. Usługa ta kierowana jest do klienta pragnącego uzyskać produkt wyjątkowy z indywidualnymi cechami!
Wielu z nas zastanawia się często, czym zaskoczyć bliską nam osobę. Jaki produkt wybrać, kupić czy wykonać we własnym zakresie ? Zawsze pragniemy jednak, aby był to prezent:

NIEZWYKŁY - ORYGINALNY - WYJĄTKOWY

przemawiający do obdarowanego przez nas człowieka i wpływający przez długie lata na jego miłe wspomnienie o naszej osobie. Każda kobieta pragnie:

OLŚNIĆ - ZASKOCZYĆ - ZNIEWOLIĆ - OCZAROWAĆ

wszystkich, swoim wizerunkiem i niepowtarzalną kreacją. BE- ART exclusive, przedstawia idealne rozwiązania !


Zapraszamy do korzystania z naszej usługi miłośników literatury, sztuki oraz bibliografów, kolekcjonerów jak również każdego kto ceni wartość książek i z dumą prezentuje swoje zbiory !

Oferujemy Państwu możliwość kontaktu z najlepszymi w branży mody projektantami jak również z doskonale rokującymi młodymi talentami.

Malowanie ogniem - to niezwykła technika która w rękach zdolnego artysty zamienia zwykłe drewno w prawdziwe arcydzieła.

Usługa specjalna - portret na życzenie - wykonana na podstawie dostarczonych przez zamawiającego zdjęć !Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami powyższych ofert !

https://www.facebook.com/galeriasztukibeart?fref=ts


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz