piątek, 11 kwietnia 2014

Wernisaż on-line - GALERIA SZTUKI BE-ART EXCLUSIVE!

Już wkrótce pierwszy wernisaż on-line

Niebawem zaprezentujemy Państwu, pierwszy z planowanego cyklu, wernisaż ON-LINE ! Przedstawimy na nim, prace naszych artystów - reprezentujące przekrój poszczególnych kategorii. 
Galeria istnieje po to, by zaspokoić potrzebę posiadania rzeczy pięknych i niepowtarzalnych. Prezentuje prace z takich dziedzin jak malarstwo, rysunek, grafika, fotografia artystyczna, rzeźba oraz ceramika dekoracyjno-użytkowa. Lidia Bąk, pragnie zebrać jak najwięcej uzdolnionych artystów, zdejmując z nich ciężar poszukiwania  klienta, promując ich twórczość w Polsce i za granicą, co pozwoli  im w  pełni poświęcić czas na działania twórcze.
Nasza galeria zajmuje się sprzedażą dzieł ale także szeroko rozumianą promocją artystów z nami współpracującymi.  Chcemy stać się ogniwem łączącym artystę i klienta. Oferta BE-ART stanowić ma zbiór wyjątkowych dzieł, dla wyjątkowego odbiorcy.  Zakupione u nas prace, są przed wysyłką do klienta,  sprawdzane pod względem zgodności z zamówieniem, autentyczności i braku uszkodzeń, wówczas dopiero, dzieło opatrzone  w  firmowe logo, wysyłamy do odbiorcy.  Chcemy aby nasz klient otrzymał  ekskluzywny produkt wraz z ekskluzywną usługą. Chcemy aby poczuł się On kimś wyjątkowym i wartościowym. Kimś,  kto zakupił  przedmiot warty swojej ceny.   – tłumaczy Lidia Bąk.

BE-ART exclusive

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz