poniedziałek, 20 kwietnia 2015

KONKURS DLA CZYTELNICZEK LAW BUSINESS QUALITY

WYGRAJ KSIĄŻKĘ PT."SPRZEDAWAJ JAK KOBIETA, ZARABIAJ JAK MĘŻCZYZNA", KTÓREJ PATRONEM MEDIALNYM JEST MAGAZYN Law Business Quality !
Czasem możemy odnieść wrażenie, że świat sprzedaży jest rządzony przez mężczyzn. Oczywiście powoli się to zmienia, ale wciąż panuje przekonanie, że kobieta gorzej sobie radzi w tej branży. Autorka książki „Sprzedawaj jak kobieta, zarabiaj jak mężczyzna” przekonuje, że wcale tak nie jest. Wystarczy tylko drobne wsparcie i kilka wskazówek, aby kobiety mogły stać się gwiazdami sprzedaży na równi z mężczyznami.
Przede wszystkim należy zacząć od zmiany nastawienia do siebie i swojej pracy i dodać do tego dwa podstawowe składniki: entuzjazm i zaangażowanie.
W sprzedaży jedną z najważniejszych cech nie jest płeć, a skuteczność. Czy można taką skuteczność w sobie wyćwiczyć? Czy można stać się sprzedawcą idealnym? Tak! W poszczególnych rozdziałach książki przedstawione zostały konkretne techniki, które pomogą zainteresować kupującego i przede wszystkim zachęcić go do zakupu naszych produktów.
Anna Swat podkreśla, że proces sprzedaży jest grą, których reguł można się nauczyć. Dzięki tej lekturze każda czytelniczka odkryje swój potencjał sprzedażowy i dowie się jak najlepiej go wykorzystać.
Zostań gwiazdą sprzedaży! Zyskaj nowych, wiernych klientów! Zacieśniaj relacje z dotychczasowymi kontrahentami! Osiągnij spektakularny biznesowy i finansowy sukces!
CO ZROBIĆ, ABY WYGRAĆ JEDNĄ Z 3 KSIĄŻEK?
Wystarczy:
- udostępnić zdjęcie konkursowe na swoim profilu i zaprosić znajomych do polubienia fanpage Law Business Quality- w komentarzu przekonać nas, że to właśnie do Ciebie powinna trafić książka
3 najciekawsze uzasadnienia nagrodzimy upominkami od Gdańskiego Wydawnictwa Psychologicznego.
Konkurs trwa do 25.04.2015.
Powodzenia!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz