piątek, 22 maja 2015

Nowy numer Law Business Quality już w sprzedaży!

unnamed

Kwiecień i maj to dla nas miesiące wyjątkowe. Za nami pierwsze urodziny naszego magazynu oraz huczny jubileusz 10-lecia istnienia wydawnictwa I.D. MEDIA.
I.D. Media to młode, prężnie rozwijające się wydawnictwo, które stawia sobie coraz bardziej ambitne cele. Doświadczony zespół dziennikarzy i felietonistów, profesjonalizm w działaniu i nieograniczona ilość pomysłów sprawiają, że jesteśmy liczącą się agencją wydawniczą na rynku mediów, a do tego – sprawdzonym partnerem!
Magazyn Law Business Quality, choć istnieje dopiero rok, stał się jednym z najbardziej cenionych magazynów w segmencie prasy biznesowej. Stawiany na półkach obok takich tytułów jak Forbes czy Bloomberg Businessweek stanowi skarbnicę wiedzy, wskazówek i porad z zakresu prawa, nieruchomości, marketingu, psychologii biznesu czy zarządzania. Cieszymy się, że dla wielu z Was jesteśmy drogowskazem i źródłem inspiracji, dopełnieniem pasji i wyzwań zarówno prywatnych, jak i zawodowych.
4
Serdecznie dziękuję wszystkim współpracownikom, dziennikarzom, partnerom biznesowym za miniony rok, za zaufanie, jakim nas obdarzyliście, a Czytelnikom za każde dobre słowo, każdy gest i wzrastającą popularność naszego magazynu.
Dziś do salonów sieci Empik, na publio.pl i www.multistore24.pl trafia wiosenne wydanie naszego pisma. Numer urodzinowy.
W majowym wydaniu można przeczytać o tym, co sądzi profesor Magdalena Środa o gender i pigułce „dzień po”. John Malkovich zdradza tajemnice swoich ról, a także, jak to jest być Johnem Malkovichem.Kobieta sukcesu Ida Karpińska opowiada o tym, co było przyczyną powstania Ogólnopolskiej Organizacji Kwiat Kobiecości, który dba o zdrowie kobiet.
4
Czy Alicja Rudnicka, założycielka platformy „Szpilki po godzinach” zajmującej się rozwojem osobistym i zawodowym kobiet, chodzi w szpilkach – dowiemy się z wywiadu Joanny Wiejak.
Savoir-vivre to podstawa w stosunkach międzyludzkim, ale ten biznesowy rządzi się innymi prawami niż ten towarzyski. Artykuł zdradza 9 najważniejszych zasad biznesowej etykiety. Prywatny prawnik to nowy trend przechodzący z dużych korporacji i firm do prywatnych osób, które też potrzebują wsparcia 24 godziny na dobę. Na czym ta usługa polega?
2
Coraz częściej Polacy prowadzą swoje interesy poza granicami Polski – jak to jest we Francji, zdradza Monika Constant, dyrektor generalny Francusko-Polskiej Izby Gospodarczej. Czy coś zmieniło się w sposobie wypoczywania Polaków? Okazuje się, że tak! Powszechne kiedyś wycieczki all inclusive przeszły do lamusa. Teraz organizujemy sobie wypoczynek sami, szczególnie za granicą.
Czy inwestycje gwiazd to zawsze intratny interes? Na czym zarobili, a na czym stracili celebryci. A Ronald Binkofski, prezes Microsoftu, opowiada nie tylko o trafionych pomysłach.
5
Każda kobieta marzy o torbie z logo LV lub Prady, ale dla większości z nich pozostają one w sferze marzeń. Bardziej dostępne są podróbki, ale czy można je nosić tak bezkarnie? A na zakończenie praktyczne wskazówki dla odważnych, którzy planują interesy z Rosją! Czy rzeczywiście Rosjanie dużo piją i co myślą o prezentach.
Magazyn kończymy wywiadem z Demisem Roussosem, który tuż przed swoją śmiercią opowiedział Bogdanowi Kuncewiczowi czego w sobie nie lubił i dlaczego bał się ludzi.
Zapraszam do lektury.
Ilona Adamska
red. naczelna

1 komentarz: