piątek, 15 maja 2015

Polskie Lwice BiznesuOryginalny pomysł na biznes, umiejętność promocji i PR oraz zdolność nawiązywania relacji z klientami i współpracownikami – między innymi to powinno cechować „Lwicę Biznesu".

Plebiscyt „Polska Lwica Biznesu” organizowany jest przez prestiżowy magazyn „Law Business Quality". Ma propagować kobiety, które doskonale radzą sobie na rynku, łącząc pracę zawodową z pasją, dążą do samorozwoju i sukcesu. Skierowany jest do właścicielek małych lub średnich przedsiębiorstw, osób zajmujących wysokie stanowiska menedżerskie czy kierownicze lub będących w zarządzie fundacji albo stowarzyszenia działającego na rzecz kobiet.

- Konkurs ma pokazać, że dla kobiet w biznesie nie ma rzeczy niemożliwych! - dodaje Ilona Adamska, pomysłodawczyni konkursu i wydawca magazynu „Law Business Quality”.

O plebiscycie zrobiło się naprawdę głośno ze względu na znamienite nazwiska kobiet nominowanych do tytułu Lwicy Biznesu. Są wśród nich Jolanta Kwaśniewska, Ewa Błaszczyk, Joanna Klimas, Anna Mucha czy Joanna Jabłczyńska.- Naszym celem było pokazanie ludziom, że osoby z pierwszych stron gazet nie tylko pięknie wyglądają na okładkach kolorowych pism, nie tylko uczestniczą w galach i eventach, ale również prężnie działają na rzecz innych - jak chociażby pani Jolanta Kwaśniewska czy pani Ewa Błaszczyk. Chcieliśmy uzmysłowić ludziom, że aktorki, które znają z seriali czy filmów, to również aktywne bizneswoman, które prowadzą własne firmy. Mam tu na myśli chociażby Omenę Mensah, Joannę Orleańską czy Olę Mikołajczyk - wyjaśnia Ilona Adamska.W konkursie poza paniami z pierwszych stron gazet startują również wyjątkowe kobiety, które na co dzień udowadniają, że można z sukcesem łączyć życie zawodowe i prywatne. Dla których praca to przede wszystkim pasja.

Wśród nominowanych jest chociażby Anna Urbańska - ceniona trenerka biznesu, Edyta Skutnicka - właścicielka marki AXAMI, Ewelina Kwit-Betlej - założycielka firmy kosmetycznej Resibo czy Anna Pestilenz - właścicielka hotelu w Jastrzębiej Górze.

O tym, kto zdobędzie tytuł Polskiej Lwicy Biznesu, przekonamy się już 2 czerwca podczas prestiżowej gali organizowanej w centrum biznesowym na warszawskim Mokotowie. Impreza połączona będzie z pierwszymi urodzinami LAW BUSINESS QUALITY.

Podczas eventu wystąpi legenda polskiej sceny muzycznej Bogdan Gajkowski. Wydarzenie poprowadzą Ryszard Rembiszewski i Ilona Adamska.

4 komentarze:

 1. Niedawno miałam okazję uczestniczyć w szkoleniu Pani Edyty - prześwietna postać, bardzo inspiruje mnie w kwestii tego, jak zarządza swoim biznesem. Prawdziwa lwica biznesu.

  OdpowiedzUsuń
 2. Dla kobiet w biznesie nie ma rzeczy niemożliwych - bardzo trafne stwierdzenie. Też zauważyłam, że mamy trochę inne podejście od panów i tam, gdzie oni racjonalnie widzą przeszkody, my szukamy sposobów na ich rozwiązanie.

  OdpowiedzUsuń
 3. Na pewno dużo osób wchodzi na ten blog. Jestem tego pewny na 100 procent.

  OdpowiedzUsuń
 4. Tak naprawdę to warto wejść na ten blog. Każdy kto wejdzie na ten blog to bardzo dobrze zrobi.

  OdpowiedzUsuń