sobota, 6 czerwca 2015

Gala Lwice Biznesu 2015 za nami

_DSC1324

We wtorek, 2 czerwca, w ekskluzywnym centrum biznesowym ADGAR w Warszawie odbyła się gala finałowa plebiscytu POLSKIE LWICE BIZNESU 2015, którego organizatorem jest magazyn LAW BUSINESS QUALITY.
Konkurs miał na celu wyróżnienie kobiet, które swoją postawą udowadniają, że nie ma dla nich rzeczy niemożliwych. Które mają pasję, ambicje. Spełniają się zarówno na polu prywatnym, jak i zawodowym. Konkurs promował także znane i cenione aktorki, celebrytki, które poza występowaniem w serialach czy programach telewizyjnych z sukcesem prowadzą własne firmy.
_DSC1316
Wśród ponad 150 gości pojawiło się zatem sporo znanych twarzy. Na scenie nagrody odbierały: Jolanta Kwaśniewska, Joanna Klimas, Anna Mucha, Omenaa Mensah, Ewa Błaszczyk, Joanna Jabłczyńska, Aleksandra Mikołajczyk, Joanna Orleańska, Mariola Bojarska-Ferenc. W tłumie wypatrzyliśmy również Otylię Jędrzejczak, Martę Kielczyk, Anię Kerth, Laurę Łącz.
_DSC1410
Każdy event wydawnictwa I.D.MEDIA połączony jest zawsze z akcją charytatywną na rzecz wybranej Fundacji.
– Do tej pory pomogliśmy m.in. Fundacji Krwinka zajmującej się dziećmi chorymi na raka, Fundacji Sukces, która wspiera samotne mamy oraz Fundacji Kultury Papierowy Motyl, z którą organizowaliśmy warsztaty pisarskie dla dzieci z Instytutu Centrum Zdrowia Matki Polki. Wczoraj na naszej sali gościliśmy przedstawicieli Stowarzyszenia RODZIN I OPIEKUNÓW OSÓB Z ZESPOŁEM DOWNA „BARDZIEJ KOCHNI”. To właśnie im tym razem postanowiliśmy pomóc i sprawić radość poprzez prezenty i dary od naszych sponsorów. Chciałabym serdecznie podziękować warszawskiej KINOTECE, Agencji reklamowej EBLIS, spółce GONIEC oraz Rafałowi Makowskiemu za ogromną pomoc i wszystkie prezenty na rzecz Stowarzyszenia – powiedziała po gali Ilona Adamska, organizatorka eventu.
_DSC1109
Galę uświetnił koncert Bogdana Gajkowskiego, czyli słynnego kapitana Nemo oraz młodej wokalistki Anny Hameli.
_DSC1009
Imprezę poprowadził Ryszard Rembiszewski.
fot. Piotr Wroniewicz

7 komentarzy:

 1. otrzymanie takiej nagrody, a nawet zwykła nominacja jest chyba jedną z najbardziej motywujących rzeczy. W przypadku prowadzenia biznesu jest to bardzo potrzebne. Bardzo się cieszę, że są tego typu imprezy szczególnie dla kobiet przedsiębiorczych.

  OdpowiedzUsuń
 2. Jeżeli chodzi o prowadzenie własnego biznesu, to warto jest skorzystać z nowoczesnych rozwiązań takich jak np. system crm, który poprawia m.in. obsługę klienta. O tego typu rzeczach warto jest poczytać na blogu prowadzonym na stronie https://craftware.pl/ gdzie można dowiedzieć się wielu informacji na ten temat.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Bardzo ważną rolę w każdym przedsiębiorstwie odgrywa odpowiednia gospodarka dokumentami firmowymi. Zarządzanie dokumentacją można usprawnić przez wdrożenie specjalnego oprogramowania dedykowanego dla biznesu - https://www.connecto.pl/archiwizacja-dokumentow-w-przedsiebiorstwie/. Takie rozwiązanie daje firmie liczne korzyści. Jedną z nich jest monitorowanie drogi jaką przebywa każdy dokument w firmie oraz prowadzenie skutecznej ewidencji.

   Usuń
  2. Dziś wiele firm wykorzystuje internet jako dodatkowy kanał promocji lub sprzedaży. Strona internetowa lub sklep online powinny przyciągać nowych klientów i przynosić zysk firmie. Nowoczesne rozwiązania takie jak system push ad - https://push-ad.com/pl/ służą m.in. do zwiększenia konwersji w witrynie internetowej. Za konwersję można uznać np. sprzedaż produktu lub zapis na newsletter. Push ad pozwala stworzyć właścicielom stron internetowych bazy potencjalnych klientów, która może być użyta do wielu celów marketingowych.

   Usuń
 3. Bardzo dobry wpis. Pozdrawiam serdecznie.

  OdpowiedzUsuń
 4. Moim zdaniem w przypadku uzyskania jakich kolwiek pozwoleń oraz decyzji administracyjnych związanych z ochroną środowiska warto korzystać z usług specjalistów. Ze swojej strony mogę Wam polecić ofertę https://www.eko-projekt.com/oferta/karta-informacyjna-przedsiewziecia .

  OdpowiedzUsuń