piątek, 21 listopada 2014

Rusza plebiscyt LWICE BIZNESU!


Redakcja magazynu Law Business Quality ogłasza plebiscyt pod hasłem „LWICE BIZNESU”, który kierowany jest do kobiet prowadzących własną działalność gospodarczą. Poprzez nasz konkurs pragniemy promować kobiety prowadzące małe i średnie przedsiębiorstwa. Kobiety, które swoją postawą udowadniają, że nie ma rzeczy niemożliwych.
Wspieramy kobiece biznesy stworzone z pasji oraz kobiety ambitne, dążące do sukcesu, chcące udoskonalać umiejętności, ceniące rozwój i samodoskonalenie. Potrafiące równocześnie zachować harmonię pomiędzy życiem prywatnym a zawodowym.
Redakcja magazynu nominuje trzydzieści kobiecych biznesów w 10 kategoriach:
- Promocja kobiet w biznesie
- Innowacja w biznesie
- Prawo i Finanse
- Moda
- Zdrowie i Uroda
- Turystyka i Hotelarstwo
- Rozwój osobisty
- Twórczość artystyczna
- Sztuka i design
- Działalność społeczna i charytatywna
Czytelnicy Law Business Quality mogą również przesyłać swoje zgłoszenia kandydatek do tytułu „Lwicy Biznesu” za pomocą formularza dostępnego na stronie www.magazynlbq.pl. Spośród nadesłanych propozycji redakcja magazynu wybierze 10, które wezmą udział w plebiscycie.
Warunkiem zgłoszenia jest prowadzenie własnej działalności gospodarczej przez minimum 2 lata, posiadanie obywatelstwa polskiego.
Redakcja magazynu nominuje kandydatki na podstawie następujących kryteriów:
- oryginalność pomysłu na biznes
- metody i sposoby realizacji pomysłu
- umiejętność budowania relacji z klientami i pracownikami
- sposoby pozyskiwania nowych klientów/ partnerów biznesowych/ inwestorów
- PR i promocja własnego biznesu w mediach
- rekomendacje klientów
Zwyciężczynie plebiscytu w poszczególnych kategoriach zostaną wyłonione na podstawie liczby oddanych głosów w postaci SMS-ów wysłanych na daną kandydatkę. Przyznamy również nagrodę dodatkową (poza głosowaniem SMS-owym na portalu 4allwomen.pl).
Plebiscyt rusza 1 grudnia. Wręczenie prestiżowych statuetek przez autorytety i cenione osoby ze świata biznesu odbędzie się podczas uroczystej gali w kwietniu 2015 roku.
Zgłoszenia kandydatek przyjmujemy do 15 marca 2015 roku. Sylwetki Pań będą prezentowane na portalu www.magazynlbq.pl oraz www.4allwomen.pl
Nad prawidłowym przebiegiem plebiscytu czuwać będzie Kancelaria Prawna Pactum.
PEŁNY REGULAMIN KONKURSU DOSTĘPNY POD ADRESEM REDAKCJI: redakcja@magazynlbq.pl

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz