środa, 26 listopada 2014

TO JUŻ 4 LATA ! Urodziny magazynu IMPERIUM KOBIETW miniony poniedziałek w prestiżowym hotelu Sofitel Victoria w Warszawie odbyły się 4 urodziny magazynu Imperium Kobiet połączone z finałem plebiscytu IMPERIUM URODY. 

Na uroczystym evencie pojawiło się sporo znanych i lubianych osób, m.in. Joanna Jabłczyńska, Mariola Bojarska - Ferenc, Karolina Nowakowska, Anna Kerth, Krystyna Mazurówna, Bogdan Gajkowski, Laura Łącz, Jarosław Jakimowicz i Ryszard Rembiszewski. 

W trakcie urodzin wręczono statuetki BESTSELLER ROKU 2014 dla najlepszych firm kosmetycznych oraz salonów spa. 

O oprawę muzyczną zadbali zespół VOCART.eu, utalentowana skrzypaczka Magdalena Szymańska oraz gwiazda wieczoru - Sara May. 

- To był wyjątkowy i magiczny wieczór. Na naszą galę przybyło ponad 150 osób. Przyjaciele magazynu, gwiazdy, a także właściciele i managerowie salonów spa, gabinetów medycyny estetycznej oraz marek kosmetycznych. Wybraliśmy najlepszych II edycji plebiscytu IMPERIUM URODY.Pragnę w tym miejscu podziękować również wszystkim naszych sponsorom, partnerom i patronom medialnym za zaufanie, wsparcie i słowa uznania dla tego, co robimy. Rozwijamy się, rośniemy, zmieniamy, a to wszystko dla naszych cudownych i wyjątkowych Czytelników - powiedziała po urodzinowej gali Ilona Adamska, wydawca i redaktor naczelna Imperium Kobiet. 

Nasz portal był patronem medialnym wydarzenia. 
fot. Witold Szczekowski 

1 komentarz:

  1. Wspaniała relacja i oby więcej było takich okazji do świętowania :) Jak widać na zdjęciach, nie tylko sztuka ale przede wszystkim biznes górą!

    OdpowiedzUsuń