piątek, 16 maja 2014

Brian Mayne - mówca motywacyjny w Polsce!

Patronat IK Magazine
Wyznaczanie celów jest naturalną funkcją mózgu. Podejmowanie decyzji wywołuje podświadomy proces, który przekształca decyzję w czyn. Nauczenie się najbardziej skutecznej drogi w wyznaczaniu celów jest numerem jeden warunkującym sukces w każdym przedsięwzięciu, dla każdej osoby czy organizacji.

Brian Mayne opracował program Mapowania Celów (Goal Mapping) aby w sposób podświadomy silnie wpływać na Twoje cele. Ten program jest połączeniem starożytnej mądrości i nowoczesnych technik przyspieszonego uczenia się, splecionych z zasadami sukcesu w jeden holistyczny system, które przemawia do każdego.

Ponad 1,5 miliona ludzi na całym świecie, ze wszystkich ścieżek życiowych, od uczniów, do najwyższej europejskiej kadry zarządzającej wykorzystuje Mapowanie Celów. Ich wyniki poprawiły się o 20-30%!

 

Brian jest jednym z najlepszych, którzy pomagają ludziom w tworzeniu światowej jakości projektu na ŻYCIE. Nie tylko w wyznaczaniu celów, ale zrównoważonego sukcesu. Jego systemy odwzorowania są niesamowite i są naprawdę skuteczne. - mówi Anthony Robbins

Tradycyjne techniki wyznaczania celów skupiają się na słowach z lewej półkuli i nieskończonej liczbie powtórzeń. Mapowanie Celów wykorzystuje wyobraźnię – język podświadomości. Jest to mistrzowska umiejętność dla osiągnięcia sukcesu we wszystkich sferach życia: bez wątpienia najsilniejszy program wzmocnienia do wykorzystania indywidualnego i w firmie. 

Podczas tego trzygodzinnego warsztatu, nauczysz się wykorzystywać Mapowanie Celów dla własnych celów, a także odkryjesz jakie są możliwości zawodowego wykorzystania Mapowania Celów w zespołach i z klientami. 

Brian Mayne jest mówcą motywacyjnym, autorem i nauczycielem. Stracił wszystko w wieku 29 lat, pracę, dom i małżeństwo. Miał milion funtów długu i nie był w stanie pisać ani czytać. W tym punkcie swojego życia Brian odkrył klucze do sukcesu: możesz zmienić swoje życie, zmieniając myśli i uczucia na jego temat. Wykorzystując proste, ale potężne techniki Brian nauczył się zatrzymywać pozytywne myśli poprzez wyznaczanie celów, a przez nie, stopniowo zmienił siebie i swoje życie. Teraz, Brian, międzynarodowy mówca z ludzkim potencjałem, uskrzydla miliony ludzi na całym świecie dzięki swoim unikalnym systemom dla sukcesu. 

Zapraszamy na profil Briana Mayne na Facebooku: www.facebook.com/goalmapping
 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz