piątek, 23 maja 2014

Olga Kozierowska i Sukces Pisany Szminką w Sopocie. Patronat LBQ

14 maja 2014, po raz pierwszy w Trójmieście, odbyło się premierowe spotkanie „Sukcesu Pisanego Szminką”, marki znanej Pomorzankom dotychczas przede wszystkim z Radia ZET CHILLI. Jego podstawowym wyróżnikiem według uczestniczek była autentyczność. Prowadząca, Olga Kozierowska, nie bała się szczerych, osobistych wypowiedzi. W zabawny i porywający sposób motywowała panie do wzięcia odpowiedzialności za własne szczęście. Mistrzem ceremonii był Jarosław Waśkiewicz założyciel portalu biznesnafali.pl.

Porywający i szczery, dodający energii i natchnienia do działania, skłaniający do refleksji nad sobą i swoimi działaniami wykład, poprowadziła Olga Kozierowska, bizneswoman, mentorka, dziennikarka TVN24, TVP2, która od września 2008 prowadzi organizację wspierającą kobiety w biznesie i nagłaśniającą ich sukcesy. Laureatka wielu prestiżowych nagród, także międzynarodowych. „Pozytywistka Roku 2013” „Dziennikarz Roku 2011” za wspieranie rozwoju przedsiębiorczości. Trafiła także na listę „50 Kobiet Polskiego CSR 2013”.

Po energetycznym wystąpieniu, Jarosław Waśkiewicz, redaktor biznesnafali.pl, do debaty zaprosił trzy Panie, Olgę Witman Prezes Mercedes-Benz Witman, Gabrielę Antczak, dyrektor marketingu KUPIEC, największej firmy produkującą zdrową żywność w Polsce, oraz wyżej wspomnianą, Olgę Kozierowską.

Redaktor biznesnafali.pl pytał panelistki o życiowe wybory, wyzwania, radzenie sobie ze stresem i walkę z czasem. Panie podkreślały jak ważne jest wsparcie bliskich osób, w szczególności męża, partnera, kiedy chcemy czegoś więcej dla siebie samych. Debata, rozpoczęła dyskusję w szerszym gronie. Uczestniczki żywo wyrażały własne opinie oraz dzieliły się swymi doświadczeniami na forum. I jeszcze w trakcie pytały, kiedy będzie kolejne spotkanie, ponieważ tu czują się tak wyjątkowo, doceniane, rozumiane…

Akcji patronował magazyn LAW BUSINESS QUALITY.Brak komentarzy:

Prześlij komentarz