środa, 5 marca 2014

Aneta Mlaś: realistka w świecie marzeń

ANETA MLAŚ - ARTYSTKA WSPÓŁPRACUJĄCA Z GALERIĄ SZTUKI BE ART
www.be-art.pl
https://www.facebook.com/galeriasztukibeart?fref=ts

Aneta Mlaś z zamiłowania od kilku lat zajmuje się rysunkiem, grafiką, ilustracjami. W wolnych chwilach pisze wiersze. Absolwentka Wydziału Nauk o Ziemi Uniwersytetu Śląskiego w Sosnowcu. Laureatka III miejsca w Ogólnopolskim Konkursie "Dla Niepokonanych" w 2009 roku za swoją pasję - rysunek i grafikę.
Członkini grupy poetyckiej Orion, działającej w Tychach. Posiada certyfikat MEN z Grafiki użytkowej. Bierze czynny udział na kilku portalach artystycznych, gdzie jej prace są wyróżniane i wysoko oceniane.

Motorem prac artystki jest wyobraźnia, przez pryzmat której przedstawia w swoich dziełach różne emocje, stany, zjawiska czy procesy działające zarówno wewnątrz człowieka jak i między ludźmi. Dbałość o detale oraz specyficzny rodzaj kreski nadały rozpoznawalnego stylu pracom artystki. 

Uczestniczka kilku wystaw zbiorowych oraz indywidualnych m in.: w Łodzi, Katowicach, Tychach, Kętrzynie. Jej prace znajdują się w prywatnych zbiorach w kraju i za granicą. 

Touanda
 to pseudonim artystyczny, którym sygnowane są prace artystki. Jak sama mówi o sobie:jestem realistką w świecie marzeń, marzycielką w rzeczywistości. 

Prace artystki dostępne są na stronie internetowej galerii sztuki www.be-art.pl, która z dużym powodzeniem promuje młode talenty w Polsce i nie tylko. Istnieje po to, by zaspokoić potrzebę posiadania rzeczy pięknych i niepowtarzalnych. Oferuje szeroki wybór dzieł sztuki i dekoracji zarówno dla najbardziej wymagających koneserów, jak i ludzi praktycznie podchodzących do współczesnego wystroju wnętrz. 


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz