piątek, 14 marca 2014

Gregor Laubsch i jego Mgnienie oka

Patronat IK Magazine


"Mgnienie oka" to 200-stronicowa książka o charakterze ilustracyjnym, będąca wyborem prac Gregora Laubscha z ostatnich 5 lat. Gregor Laubsch jest laureatem wielu prestiżowych, międzynarodowych konkursów. Swoje prace prezentował na wystawach indywidualnych i zbiorowych.

Współpracuje z polską i zagraniczną prasą. Jego prace ilustrują artykuły związane z fotografią, modą oraz architekturą i designem. Gregor Laubsch prowadzi też serię autorskich warsztatów fotograficznych, w których dotychczas udział wzięło ponad 200 fotografów z Polski, a także z Niemiec, Anglii, Irlandii, Rosji i Zjednoczonych Emiratów Arabskich (Dubaju). 

Album opatrzono słowem wstępnym oraz tekstami w trzech językach: polskim, angielskim i niemieckim. Treść wzbogacono opisami fotografii, uwagami technicznymi oraz anegdotami autora dotyczącymi kulis powstawania niektórych z prezentowanych fotografii. 

Oprócz walorów artystycznych, publikacja ta jest świetnym uzupełnieniem działalności dydaktycznej – autorskich warsztatów – prowadzonej przez Gregora Laubsch głównie na terenie północnej i północno-zachodniej Polski oraz Niemiec. 

Patronat medialny: Imperium Kobiet


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz