środa, 26 marca 2014

KOBIETA OCZAMI KAMILI OSSOWSKIEJ

Artystka galerii BE-ART exclusive 

Kamila Ossowska - absolwentka łódzkiej Akademii Sztuk Pięknych, specjalizacja: projektowanie ubioru oraz projektowanie kostiumu teatralnego i filmowego. W swojej twórczości nie ogranicza się do obowiązujących trendów i zachowawczych fasonów. Tworzy wyszukane, niepowtarzalne egzemplarze, które znajdują uznanie u odbiorców ceniących unikatowość. Kolekcje odzieży utrzymywane są zarówno w kategorii Prêt-à-porter jak i haute couture, od klasycznej elegancji po niestandardowy awangardowy wygląd.

Kamila Ossowska uprawia rysunek, który jest jej pasją, językiem emocji, sposobem wyrażania myśli, ale także wyrazem zachwytu nad rzeczywistością. Najczęściej poruszanym motywem jest: kobieta - symbol piękna, zmysłowości. Prace często mają charakter erotyczny, dotykają złożonej kobiecej emocjonalności, jej świata wewnętrznego, który emanuje na zewnątrz.

Uczestniczka wielu rodzajów konkursów w kategoriach plastycznych i projektowych. Dorobek artystyczny prezentowała na XIV edycji konkursu "Off Fashion", "Radom Fashion Show 2013", radomskiej Galerii Pentagon Wydziału Sztuki oraz zbiorowych wystawach łódzkiej ASP.
Od niedawna artystka internetowej galerii Be-Art exclusive. Jej prace możecie obejrzeć na www.be-art.pl
Brak komentarzy:

Prześlij komentarz