piątek, 19 czerwca 2015

Jak prowadzić własną firmę i nie zwariować?

Zapraszamy na cykl konferencji „Jak prowadzić własną firmę i nie zwariować?” kierowany do właścicielek mikro i małych firm. Każde spotkanie to zestaw PRAKTYCZNEJ WIEDZY z zakresu prowadzenia własnego biznesu i NARZĘDZI, z których Uczestniczki mogą korzystać samodzielnie w swoich firmach, domach lub związkach. To także szereg inspiracji, kobiecego wsparcia i cała masa fajnej Szpilkowej energii.
Podczas najbliższego konferencji poruszymy tematykę związaną z godzeniem roli matki, partnerki i gospodyni domowej z rolą kobiety biznesu. Czy da się to w ogóle połączyć i być szczęśliwą? Jak sobie z tym wszystkim radzić? M.in. na te pytania odpowiedzą nasze Prelegentki, które swoim życiem osobistym i zawodowym pokazują, że realizacja siebie w surowym świecie pełnym oczekiwań, jest możliwa. Prowadzące przekażą także Uczestniczkom konferencji szereg wartościowych rad i sposobów na radzenie sobie z tymi wyzwaniami, a także zainspirują i zmotywują do działania. Gorąco zapraszamy wszystkie przedsiębiorcze kobiety!
Harmonogram:
10.00-10.15 – Przywitanie Uczestniczek, przedstawienie agendy spotkania.
10.15-10.45 – Ilona Adamska – wydawca trzech magazynów tematycznych i pisarka. Wie, jak wyzwolić w kobiecie jej naturalną siłę i moc, pokaże jak stać się silną liderką. – „Z kobiecą siłą na sam szczyt” – http://www.ilonaadamska.com.pl/
10.45-11.45 – Grażyna Białopiotrowicz trener biznesu i rozwoju osobistego, autorka i realizatorka wielu programów szkoleniowych. Opowie o rozwoju własnym oraz z dziedziny kreowania pozytywnego wizerunku – „Kostium kobiety biznesu” – http://www.gbialopiotrowicz.com.pl/
11.45-12.00 – I przerwa kawowa, networking
12.00-12.30 – Katarzyna Twarowska Prezes Fundacji Liderek Biznesu, publicystka w Forbes.pl. Szczęśliwa żona i matka trójki dzieci, coach i trener opowie jak łączyć biznes z kolejnymi życiowymi rolami czyli żony i matki „Liderka w domu i pracy” –http://www.fundacjaliderekbiznesu.pl/
12.30-13.30 – Klaudia Pingot coach i mówca motywacyjny, jej „SpecBabka. Uwolnij w sobie kobiecą moc” to materiał o energii i powiększaniu wiary w siebie – „Pięć strategii na silną osobowość w biznesie” – http://klaudiapingot.pl/
13.30-14.30 – przerwa na lunch

unnamed

14.30-15.00 – Ewa Łukasiewicz założycielka firmy FLOW, opowie o wychodzeniu ze strefy komfortu, spełnianiu swoich marzeń. Mówi, że najlepszą inwestycją jest inwestycja w siebie. – „Równowaga w domu i pracy” – http://www.flow.edu.pl/
15.00-16.00 – Aleksandra Budzyńska – Pani Swego Czasu. Trener zarządzania czasem, blogerka, właścicielka firmy. Uczy kobiety jak zapanować nad swoim czasem. „24 godziny z życia kobiety” –http://www.paniswojegoczasu.pl/
16.00-16.15 – II przerwa kawowa
16.15-16.45 – piosenkarka Olga Barej, finalistka X Factor, opowie ciekawostki z życia artystki wokalnej a może nawet zaśpiewa kilka przebojów… „Śpiewająco o sukcesie” –http://olgabarej.com/
16.45-17.00 – zakończenie i podsumowanie konferencji.
Koszt udziału (wystawiamy faktury VAT):
• Członkinie Klubu Szpilek po godzinach – 59 pln
• Pozostałe osoby: 99 pln do 14 czerwca, 139 pln do 22 czerwca

Rejestracja i opłaty poprzez stronę wydarzenia:
https://szpilkipogodzinach.pl/9-konferencja

2015 06 23 Rodzina i biznes - Plakat ogólny

13 komentarzy:

 1. Plan wygląda na bardzo dobrze skomponowany, szkoda, że wcześniej o tym nie wiedziałem, czy planujecie coś takiego w późniejszych terminach?

  OdpowiedzUsuń
 2. Fajnie, że takie spotkania są organizowane. Ułatwia to zdobycie wiedzy i doświadczenia z zakresu prowadzenia firmy. Szczególnie przydają się takie rzeczy osobą niedoświadczonym lub takim, które mają problemy z prowadzeniem własnego biznesu. Tego typu spotkania, jeżeli są dobrze przygotowane, to mogą ułatwić wielu osobom rozwiązywanie wielu problemów.

  OdpowiedzUsuń
 3. Bardzo fajnie zorganizowane spotkanie dla tych, którzy zdają sobie sprawę z tego, że prowadzenie własnego biznesu nie jest takie łatwe, ale może być przyjemne.

  OdpowiedzUsuń
 4. Dobrze, że ktoś organizuje tego typu konferencje i dzieli się swoją wiedza i doświadczeniami. Z pewnością może mieć to pozytywny wpływ na osoby dopiero początkujące, mniej doświadczone i ułatwić im rozwój.

  OdpowiedzUsuń
 5. Dobrze, że powstają takie szkolenia. Osobiście brakuje moim zdaniem na rynku prawdziwie praktycznych i użytecznych szkoleń. Często albo są niedostosowane do rynku, albo zbyt mocno teoretyczne. Uważam, że warto pokazywać rozwiązania, które przedsiębiorca może szybko wdrożyć.

  OdpowiedzUsuń
 6. Własna firma to ogromna odpowiedzialność, jednakże nad wszystkim da się zapanować. Trzeba tylko odpowiednio myśleć i w dobry sposób się reklamować by znajdywać nowych klientów.

  OdpowiedzUsuń
 7. Czy przewidziane jest przeprowadzenie w przyszłości szkolenia o takiej tematyce, ale w wersji webinaru? Chciałabym skorzystać, jednak jest to jedyna opcja w jakiej mogę uczestniczyć ze względu na pracę.

  OdpowiedzUsuń
 8. Jak nie zwariować? Planować, rozważać i być gotowym na rózne mozliwości. Dobre są wszelkie programy typu wdrożenia erp - Anegis Consulting, które podpowiadają, pomagają i wspierają rozwój, a nie ciągną w dół prowadzony biznes.

  OdpowiedzUsuń
 9. Przy prowadzeniu własnej działalności trzeba mieć dobrze sprecyzowane plany oraz dbać o reklamę lokalną i internetową. Nie wolno się poddawać na początku pracy tylko starać się pozyskiwać nowych klientów na różne sposoby.

  OdpowiedzUsuń
 10. Dokładnie. Ważne jest też ciągłe podnoszenie kwalifikacji, poszerzanie wiedzy dlatego trakie inicjatywy sa super.

  OdpowiedzUsuń
 11. Prowadząc własną firmę trzeba mieć głowę na karku i działać zgodnie z aktualnie panującymi trendami. Tylko wtedy sukces będzie możliwy. Często spokojne prowadzenie firmy lepiej się opłaca niż szybkie i chaotyczne działania. Nie jest to jednak reguła, gdyż w niektórych przypadkach to właśnie czas działania odgrywa kluczową rolę.

  OdpowiedzUsuń
 12. Prowadzenie własnej działalności jest nie lada wyczynem, zwłaszcza biorąc pod wagę prawo podatkowe oraz wszystkie przepisy dotyczące przedsiębiorców. Dlatego warto jest zastanowić się nad zewnętrzną firmą, które pomoże przy prowadzeniu biznesu. Ja osobiście korzystałem z usług https://blueoak.pl/uslugi/fuzje_przejecia przy załatwieniu formalności przy fuzji firm

  OdpowiedzUsuń
 13. Reklama jest również naprawdę ważna. Należy pamiętać, że jakieś nadruki na płyty, na banery to dobry pomysł.

  OdpowiedzUsuń